Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Węglińcu
Październik miesiącem Różańca Świętego PDF Drukuj Email

Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych odprawianych w październiku codziennie o godzinie 17.15 w kościele parafialnym oraz w czwartki w kościele kolejowym. Dzieci i młodzież zapraszamy szczególnie we wtorki.

 


 

 
Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 PDF Drukuj Email

Na rok przed światowymi Dniami Młodzieży w Krakowie rusza rejestracja uczestników tego wielkiego wydarzenia. W niedzielę 26 lipca Komitet Organizacyjny ŚDM Kraków 2016 uruchamia odpowiedni system przygotowany we współpracy z Papieską Radą ds. Świeckich.

Rejestracja uczestników Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 odbywać się będzie on-line, poprzez wypełnienie specjalnego formularza rejestracyjnego na stronie www.krakow2016.com. W zakładce "DOŁĄCZ” wszyscy zainteresowani znajdą przekierowanie do formularza rejestracyjnego, dostępnego w pięciu językach: polskim, angielskim, włoskim, francuskim i hiszpańskim.


 
Msze św. 12 i 13 września PDF Drukuj Email

Drodzy Parafianie,

Z powodu „Święta grzybów” w sobotę oraz w Niedzielę (12 i 13 września) Msza św. o godz.18.00 będzie sprawowana w kościele kolejowym; w Niedzielę – 13 dnia miesiąca – o godz.17.00 - różaniec i procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła kolejowego.

 


 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 72